Gazipaşa Mah. Yavuz Selim Bulvarı, NO:90, Kat:1, Ortahisar/TRABZON
GSM :0533.4795034 İş :0462.3265953
bilgi@biyoenerjienstitusu.com

KURUCUMUZ

BİYOENERJİ ENSTİTÜSÜNÜN KURUCUSU

Dr. İntizam Seyda Durgun

Kurucumuz, lisans eğitimini Biyoloji bölümünde tamamladı. Daha sonra yaklaşık 10 yıl bir üniversitede öğretim elemanı olarak görev yaptı. Bu görevleri sırasında yüksek lisans ve doktora eğitimlerini de epigenetik mekanizmalar, moleküler insan genetiği ve biyofizik bilim dalında devam ettirdi ve PhD unvanına sahip oldu.

2002-2003 yıllarında Türk Standartları Enstitüsü Sağlık Hazırlık Grubu’nda Türk Standardı (TS) hazırlama çalışmalarında görev alan İntizam Seyda Durgun, 2004-2005 yılları arasında da bir kamu kurumunda danışman olarak çalıştı.

Bu görevlerinden 2005 yılında ayrılan kurucumuz, o zamandan beridir bağımsız yönetim ve eğitim danışmanlığı hizmeti vermektedir. Bugüne kadar farklı kurum ve kuruluşlara yönelik 500’den fazla projenin hazırlanmasında ve uygulanmasında araştırmacı, proje yazarı, danışman ve eğitmen olarak görev almıştır.

Durgun’un “Proje Yönetimi”, “İnanç Psikobiyolojisi”, “Duygular Seni Söyler (Duyguların Nörobiyolojisi)”, “Beynin Hikayesi Derindir”, “Sınırsız Güç, Güç Değildir”, “Epigenetik: Bu İşte Bir Gen Var”, “Nöropsikoloji ve Zihin Yönetimi”, “Titreşen Evren” isimli çalışmaları bulunmaktadır. Bunun yanında farklı konularda yayınlanmış çok sayıda araştırma raporları vardır.

Kurucumuz; son 10 yılda yaşam tarzı, biyoenerji/biyorezonans/enerji tıbbı konularında araştırmalar yapıyor. Bu çalışmaların yanında Anlamlı Yaşam Bilinci, Ruhsal ve Zihinsel Şifa, Biyoenerji Uygulamaları, Mutluluk Sanatı, Beyni Etkin Kullanma ve Hafıza Geliştirme, Duygusal ve Ruhsal Zekâ, Kelebek Etkisi / Bir Çivi Çak Hayatına, Senden Önceki Sen (Epigenetik Hikayeler), Bir Arada Yaşama ve Hoşgörü Kültürü gibi konularda eğitim ve danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyor.