Gazipaşa Mah. Yavuz Selim Bulvarı, NO:90, Kat:1, Ortahisar/TRABZON
GSM :0533.4795034 İş :0462.3265953
bilgi@biyoenerjienstitusu.com

Elekromanyetik Alan (EMA) Tedavisi: Meta-Terapi

ELEKROMANYETİK ALAN (EMA) TEDAVİSİ: META-TERAPİ

Yoğun stres, kirli hava ve elektromanyetik kirlenmeler vücudumuzda hücre hasarları ile hücre zarı potansiyeli düşürür ve bunun sonucunda sağlık problemleri yani hastalıklar ortaya çıkarır. Cep telefonu vericileri, trafolar, bilgisayar, saç kurutma makinesi, mikro dalga fırın, yüksek gerilim hatları vb. gibi elektromanyetik kirlenmeler, bu cihazların yakınlarında uzun süre kalmak suretiyle vücut dengemizi bozar ve Migren, Vasküler Sefalji, Unutkanlık (Demans) gibi rahatsızlıklardan, Kanser, Alzheimer, Multiple Skleroz (MS) gibi ciddi rahatsızlıklara kadar geniş bir yelpazede hücre ve organ hasarına neden olur. Bütün hastalıkların hepsinde, hücre, doku ve organların mikro dolaşımda, oksijenlenmesinde ve metabolizmasında belirgin bozukluklar olur.

Elekromanyetik Alan Tedavisi (EMA)ile tüm bu bozukluklar büyük oranda düzeltilebilir. EMA tedavisi neredeyse tüm hastalıklarda temel veya destekleyici tedavi yöntemi olarak uygulanabilir. Ayrıca klasik tıp (ilaç) veya doğal iyileştirme yöntemleri (ozonterapi, vb) ile de kombine kullanımı da mümkündür.

Metaterapi/Manyetik Alan Tedavisi, vücut dokularını uygun bir şekilde etkileyerek hücre zarlarının geçirgenliğini arttırır. Hücreleri atık maddeleri ve toksinleri bünyesinden uzaklaştırarak su, besin maddeleri, oksijen ve gerekli mineralleri alırlar. İnsan vücuduna ihtiyacı olan doğal manyetik alan tatbik edildiğinde bağışıklık sistemlerinin kuvvetlendiği, enerji dengelerinin normal ve doğal sınırında tutulduğu görülmüş tür. Dokulara daha çok oksijen ve besin maddesi ulaştırılarak, tüm bedenin daha fazla güçlenmesi sağlanır. EMA tedavisi hastalıklarda destekleyici olarak kullanılır ve hastalıklı organ ve dokuların iyileşme süreçlerini hızlandırılmasına yardımcı olur.

Bu doğal yöntem aynı anda birçok hastalığın tedavisinde de başarılı bir şekilde kullanılmaktadır. Geniş bir uygulama alanı olması, kolay uygulanabilirliği, doğal bir yöntem oluşu ve yan etkisi olmaması, METATERAPİ’yi yani elektromanyetik alan tedavisini çok önemli yapmaktadır.