Gazipaşa Mah. Yavuz Selim Bulvarı, NO:90, Kat:1, Ortahisar/TRABZON
GSM :0533.4795034 İş :0462.3265953
bilgi@biyoenerjienstitusu.com

BİYOENERJİ TERAPİSİ ALANLAR NE ANLATIYOR

BİYOENERJİ TERAPİSİ ALANLAR NE ANLATIYOR?


S. A:Belimde kayma ve çatlak vardı. Doktor “en kısa zamanda ameliyat olmanız lazım, yoksa felç riskiniz var” demişti. Biyoenerji seanslarına başladım, çok iyi geldi. Bu arada doktorum, burada ameliyat olmayın İstanbul’a gidin dedi. Biyoenerji seanslarına devam ettim. 7 seans sonrasında İstanbul’da doktorum raporları inceleyerek çok şaşırdığını, şu anki duruma göre ameliyata gerek kalmadığını söyledi. Bu seansların etkisi olduğuna inanıyorum. Ayrıca unutmadan söyleyeyim 2. Seans sonrası uzun süredir yaşadığım diş problemlerim de ortadan kalktı.
F. O: İlk seansta çocukluğum aklıma geldi. Ailemi, yakınlarımı, köyümü hatırladım. İkinci seans daha farklı oldu. Kendimi bir derede gördüm. Yukardan bir ışık, nur üstüme geliyor gibi hissettim. Çok güzel bir ışık halkası göğe yükseliyor. Oradan sanki ben de yükseldim, bir aydınlığa ulaştım. Ayağa kalkınca dengemi kaybettim, ayakta durmakta zorlandım.   Tatlı bir huzur hissettim. İçimde müthiş güven ve bir enerji akışı ve huzur vardı. Organlarım rahatladı.  Enerjimin arttığını gördüm, dışarı çıktığımda kendinden emin bir şekilde güvenle yürüyordum. Daha fazlası da oldu. Oldukça zor günler geçirdiğim iş hayatımda müthiş değişimler oldu.
B. B: Çocukluğuma dayanan fibromiyalji rahatsızlığım vardı. Sırt ve boyun kaslarımda yaygın ve şiddetli ağrı oluyordu. Birçok doktora gittim. Kısmi ve süreli iyileşmeler olmuştu ama zaman zaman tekrar ortaya çıkıyordu. Yine bir ağrı ve kasılma nöbetinden sonra hiç beklemediğim bir zamanda sizinle karşılaştım. İlk 3 seansta pek bir şey hissetmedim. Sonraki seanslarda sırtımda, kollarımda ve bacaklarımda karıncalanmalar oldu. Türkiye’den Almanya’ya döndüğümde ciddi düzeyde iyileşme yaşadım.
H.H: Hastalıklarımla ve problemlerimle mücadele ederken bir mucize gibi karşıma biyoenerji çıktı. Hayatta mucizeler hep vardır, benim mucizem de biyoenerji oldu. Yaptığınız seanslarla çocukluktan gelen anatomik bozukluğum vardı, dik duramıyordum, sürekli sırtım ve boynum ağrıyordu. Bariz kamburluğum vardı ve sürekli ilerliyordu. Şimdi 45 yaşındayım bu seanslar sonrası fark ettim ki artık eskisi gibi değilim. Kamburluğum ortadan kalktı. Sırtım da ağrımıyor artık. Belki ilerde ameliyat olmak zorunda kalacaktım. Ama şu an buna ihtiyaç kalmadı çok şükür Şifa veren Rabbime şükürler olsun
M.A: Sol üst bacağımda sebebi belli olmayan çökme meydana gelmişti, hareketimde kısıtlama ve ağrılarım oluyordu. Nöroloji, Ortopedi, plastik cerrahi bölümleri tanı koyamamıştı. En son cildiye Skleroderma Morfeo tanısı koydu ve 2 yıl kullanmam gereken bir ilaç tedavisi başladı. İlaç alerjim olduğu için ilacı kullanamadım. Ekim ayında Biyoenerji terapisi aldıktan sonra bacağımdaki çökme durmaya başladı.
K.S: Migren, bacaklarda iltihaplanma ve menopoz gibi birçok sorunum vardı. 3 seans biyoenerji terapisi aldım. İlk 2 seansta uyudum, o yüzden bir şey hissedemedim fakat ilk seansta boğazındaki tıkanmanın geçtiğini ve dinç bir şekilde uyandığımı gördüm. 3. Seans esnasında ağrıyan bölgemdeki damarın içinden bir şeyin geçtiğini hissettim ve yanmalar olmaya başladı. Yavaş yavaş iyileşmeler olmaya başladı. Vesile olan uzmanlardan Allah razı olsun.
K.L: Sırtımdaki sertlik ne egzersizle ne başka bir şeyle geçmiyor, gün ilerledikçe de yoğun oluyordu. Bu da benim zaman enerji tüketiyordu. Duygusal olarak da uzun yıllardır depresyona neden olmakta, işimde odaklanma, olumlu düşünme ve iş günü konsantre zorluğuna neden oluyordu. Tedaviden sonra sırtım güçlendi gerginlik ile birlikte ağrılar da bitti. Çok büyük bir rahatlama duygusu hissediyorum. Duygusal olarak daha sakinim. Bu deneyim Biyoenerji seanslarından önce sürekli sırt gerginliğim vardı, fiziksel olarak gün boyunca rahatsız hissediyordum. Bana odaklanma ve olumlu düşünmek için fırsat verdi. Bu şekilde hissetmek inanılmaz bir şey. İlk fırsatta biyoenerji eğitim semineri katılmak istiyorum.
T.Y: Biyoenerji terapilerinden önce enerji düzeyim çok düşüktü, yanı sıra korkunç bel ağrılarım vardı. Hüzün, yalnızlık duygularım her zaman yanımdaydı, kendime güvenim çok düşüktü. Tedavinin bana yaptığı değişiklikler çok büyük oldu. Kendime güvenim artık tam, ağrılarımda kayboldu.
M.E.D: Biyoenerji ile tanışmadan önce bacağımda ağrı ve sertlik dayanılmazdı. Özellikle siyatik sinirimde bunları hissediyordum. Birde aşırı uykusuzluğum vardı. Artık kendimi çok rahat hissediyorum ilk 5 seanstan sonra ağrılar büyük ölçüde gitti. Ağrıyı azaltmak için normalde kullandığım korseyi, ağrı kesicileri bıraktım. Terapiler bittiği zaman ağrılarım tamamen geçti.
B.A: Anksiyete ve bipolar kişilik bozukluğum vardır. Ataklar geldiğinde hayat çekilmez hale geliyor ve etrafımdakilere acı ve huzursuzluklar veriyordum. Daha önce eğitimler aldım Hocamızla 4 seans biyoenerji seansı aldım. Daha ilk seanstan itibaren faydasını görmeye başladım. Daha önce aylar süren tedavi sürecim 1 hafta içinde beni normal hale getirdi. Faydasını %100 gördüğüm Biyoenerji terapisi bir tarafa hocamlar sohbet etmek bile benim şevkimi ve motivasyonumu artırdı.