Gazipaşa Mah. Yavuz Selim Bulvarı, NO:90, Kat:1, Ortahisar/TRABZON
GSM :0533.4795034 İş :0462.3265953
bilgi@biyoenerjienstitusu.com

Biyorezonans terapisi yorumları

BİYOREZONANS TARAMA SONUÇLARI VE YORUMLARI

ALERJİNİZ Mİ VAR, NEDENİNİ ÇÖZEMEDİNİZ Mİ?

NLS (non Lineer Sistem) biyorezonans sistemi ile bütün vücut taranarak alerjenleriniz, vücutta biriken toksinler, sizin için yararlı besinler ve mikroorganizmalar belirleniyor.

Alerji testleri yapılıyor ama tam olarak doğru sonuçlara ulaşmak mümkün olmuyor. Esas olarak vücutta alerjiye neden olan organları tek tek incelemek gerekir. Akciğerler, sinüsler, karaciğer ve bağırsaklar alerjik merkezlerdir. Buralar ayrı ayrı incelenirse daha doğru sonuçlara ulaşılıyor.

Alerjik hastalıklar her geçen gün artıyor. Önümüzdeki süreçte bu durumun daha da artması bekleniyor. 6400 alerjen maddeye karşı sizin ve çocuklarınızın ne durumda olduğunu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz…

Bir tarama sonucu:

1-Bir danışanın ev tozuna, unlu gıdalara ve kimyasallara karşı alerjisi vardı. Önerilerimiz sonucu alerjik reaksiyonlar çok azaldı.

2-Yine bir tarama sonucu, 5 aylık bir bebeğin alerjik reaksiyonların kaynağını anne sütü olarak gösterdi. Çünkü anne de alerjik bir bedene sahipti. Danışana (anneye) öneriler sonucu bebekte alerjik reaksiyonlar ortadan kalktı.

**

DELİKANLININ SIK SIK KARNI AĞRIYORDU!

(Kontrole Gittiler Ama Bir Detayı Gözden Kaçırmışlardı!)

16 yaşındaki bir genç, uzun süredir karnı ağrıyor, kansızlık var ve kilo alamıyor. Sık sık ishal oluyor ve bulantı yaşıyor. Uyurken ağızdan salya geliyor. NLS biyorezonans sistemi, yapay zeka temelli yeni nesil bir teknoloji olarak 15-20 dakika içinde tarama yaparak rapor veriyor.

Gaita testi yaptırsa belki bulunacaktı. Tarama sistemi ile bağırsak florasına ulaşıyoruz. Sonuca baktığımızda bağırsakta Bağırsak solucanı (Ascaris lumbricoides) ve Escherichia coli bulunuyor. Karın ağrısının nedeni ortaya çıkıyor. Larvalar, akciğere ulaşırsa, akciğer iltihabına (Löffler pnömonisi) yol açar.

Danışanımız, daha sonra hastanede yaptırdığı test sonucuyla söylediklerimizi doğruluyor ve doktor kontrolünde tedavisine başlıyor.

**

40 YAŞ ÜSTÜ İNSANLARDA PROSTAT (iltihabı veya büyümesi) ARTIYOR

NLS Biyorezonans sistemi ile taramalarımızda da ortaya çıkan durum bu.

Eskiden 60 yaş ve yukarısı insanlarda görülen prostat şikayetleri maalesef artık 40’lılı yaşlarda görülmeye başlandı. NLS biyorezonans tarama sistemi, hem erken teşhis imkânı sağlıyor, hem de bazı yöntemlerle prostat şikayetlerinizi azaltma konusunda destek verebiliyor.

(Aşağıdaki resimde, tarama sonucunda prostat bezinde ortaya çıkan problemli alanlar görünüyor. Kişi de aynı zamanda başlangıç aşamasında hemoroid olduğu da görülüyor).

**

KANSERLİ DOKULARIN BELİRLENMESİ

Dr. Otto Warburg 1931 yılında yaptığı araştırmada tüm kanser türlerinin iki temel şart olan asidoz (kan pH’nın asidik olması) ve hipoksi (dokuların oksijensiz kalması) ile tanımlanabileceğini bulmuştur ve bu buluşu ona Nobel Tıp ödülü kazandırmıştır. Son yüzyılda kanser oranlarındaki müthiş artışın muhtemel bir nedeni, Dr. Warburg’un teorisine göre, kent havasında gittikçe düşen oksijen ve yükselen karbonmonoksit düzeyi olabilir. Belki de bu yüzden rakımı 1800 metreden yüksekte uzun süre kalmak vücudu yeniliyor. Kanserin nedeni kadar onu erken teşhis etmekte tedavinin başarısı için önemlidir. İlk kez Rusların bulduğu ve daha sonra geliştirilen biyorezonans sistemi (NLS cihazı) ile kanseri erken teşhis edebilmek mümkündür. Kanser ve daha birçok hastalıklarınız hakkında öncesinden bilgi alma imkânı var.

**

GÖĞÜS- TARAMA-ERKEN TEŞHİS!

Bir danışanımıza yaptığımız tarama sonucunda göğüs bölgesinde kiste rastladık. Danışanımız daha sonra bir mamografi çektirdi ve göğüs bölgesinde kist başlangıcı olduğu görüldü. Her şey çok kolay 30 dakikada bütün vücut taraması yapılıp sağlık durumunuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

KALP TARAMASI

Bir danışan için yapılan tarama sonucu kişide ritim bozukluğu ve damar tıkanıklığının tespiti.

TİROİD BEZİ TARAMASI SONUCU

Kişi de tiroid bozukluğunun tespiti yapıldığında ortaya çıkan sonuç: Hipotiroidizm

B12 VİTAMİN EKSİKLİĞİNİN TESPİTİ